Abone Ol:

Ünlü iş insanı Kaya Çilingiroğlu’nun eski eşi Feraye Tanyolaç’ın yıllar içerisindeki değişimi dikkat çekti. Yaş alan Tanyolaç, daha da güzelleşti.
Yıllar onu daha da güzelleştirdi! İşte Kaya Çilingiroğlu'nun eski eşi Feraye Tanyolaç'ın son hali

Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu çifti bir döneme damga vurdu. Hatta Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar’ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı haberleri, o dönem magazin gazetelerinin manşetlerini süslemişti. Yıllardır gözlerden uzak yaşayan Tanyolaç’ın yıllar içerisindeki değişimi ise göze çarptı. Şimdilerde 51 yaşında olan Tanyolaç’ın yaş aldıkça güzelleştiği görüldü. 2009 YILINDA EVLENDİLER 1997 yılında dünyaevine giren Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, magazin dünyasının en dikkat çeken çiftlerindendi. Ancak Kaya Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar’ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı iddialarından sonra çift, 2005 yılında ayrılma kararı aldı. Çilingiroğlu, 2009 yılında Feraye Tanyolaç ile dünyaevine girdi ancak bu evlilik 2014 yılında noktalandı. Kameralardan uzak bir yaşam süren Feraye Tanyolaç’ın son hali gündem oldu. ‘SİZ FERAYE’Yİ NEREDEN TANIYORSUNUZ’ Geçmişte, bir magazin muhabirinin Kaya Çilingiroğlu’na yönelttiği ”Kaya Bey, Ferrari’niz yeni mi?” sorusuyla, gerçekler ortaya çıkmıştı. Çilingiroğlu, muhabire ”Siz Feraye’yi nereden tanıyorsunuz?” yanıtını vermişti ve sır perdesi aralanmıştı.2009-2014 yılları arasında evli kalan Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu, hala oğulları Hüseyin için zaman zaman bir araya geliyorlar. İşte Feraye Tanyolaç’ın son hali:

#KayaÇilingiroğlu #FerayeTanyolaç #HülyaAvşar #Magazin #yıllar #onu #daha #güzelleştirdi #işte #kaya #çilingiroğlu #eski #eşi #feraye #tanyolaç #son #hali

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın