Abone Ol:

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Yavuz Ağıralioğlu izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Yavuz Ağıralioğlu kaç yaşında, nereli? Yavuz Ağıralioğlu hayatı ve biyografisi! Yavuz Ağıralioğlu kimdir?
Yavuz Ağıralioğlu kimdir? Yavuz Ağıralioğlu kaç yaşında, nereli? Yavuz Ağıralioğlu hayatı ve biyografisi!

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatleri çeken Yavuz Ağıralioğlu hakkında araştırmalar yapılıyor. Yavuz Ağıralioğlu kimdir? Yavuz Ağıralioğlu kaç yaşında, nereli? Yavuz Ağıralioğlu hayatı ve biyografisi! YAVUZ AĞIRALİOĞLU KİMDİR? Yavuz AĞIRALİOĞLU1 Şubat 1972’de Trabzon Çaykara’da doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Hatice’dir.İlk, orta ve lise öğrenimini Yozgat Sorgun’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur.Gençlik yıllarından itibaren cemiyetçilik faaliyetlerinde bulundu ve memleket meselelerinde inisiyatif aldı. 1995-1997 yıllarında Nizam-ı Âlem Ocakları Genel Başkanlığı; merhum Muhsin Yazıcıoğlu döneminde BBP MKYK üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı vazifelerinde bulundu. 2018-2019 arası yasama yılında İYİ Parti Grup Başkanvekilliği, 2019-2020 yılları arasında Parti Sözcülüğü vazifesinde bulundu. Halen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılığı Türk Dünyası ve Yurtdışı Türkler Başkanlığı görevini yürütmektedir.Ağıralioğlu, evli ve 3 çocuk babasıdır.

#YavuzAğıralioğlu #Gündem #yavuz #ağıralioğlu #kimdir #yavuz #ağıralioğlu #kaç #yaşında #nereli #yavuz #ağıralioğlu #hayatı #biyografisi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın