Abone Ol:

İsveç asıllı İngiliz televizyon yıldızı Ulrika Jonsson, gittiği eğlence mekanında aşırı derecede alkol aldıktan sonra eve gitti. Ancak sabah uyandığında yanında tanımadığı iki erkek vardı. Vücudunda morluklar ve ağrılarla uyanan kadın, neler olduğunu hatırlamadığını anlattı.
Ünlü televizyon yıldızının kabus dolu gecesi! Aşırı alkol aldıktan sonra yatağında iki erkek ve ağrılarla ...

İngiltere’nin ünlü televizyon yıldızları arasında yer alan 54 yaşındaki Ulrika Jonsson, bir eğlence mekanında eğlenmeye gitti. Jonsson, kendisini müziğin ritmine kaptırarak, aşırı derecede alkol aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde iyice sarhoş olan kadın, şuurunu kaybetti. YATAĞINDA TANIMADIĞI ADAMLARLA UYANDI Ulrika Jonsson, gece kulübünden çıktıktan sonra eve gitti ancak bu anları hatırlamadı. Sabah yatağında tanımadığı iki adamla uyanan Jonsson gece boyu yaşadıklarını hatırladı ancak bir türlü hatırlayamadı. VÜCUDUNDA AĞRILAR OLUŞTU Ünlü ismin tek hatırlamadığı eve nasıl geldiği değildi. Ayrıca adamlarla gece boyu ne yaptığını da çözemedi. Vücudunda ağrılar ve morluklar oluşan kadın, tanımadığı adamların hemen evinden çıkmalarını istedi. "BARDA TANIŞTIK DEDİLER" Ulrika Jonsson, olayın devamıyla ilgili şunları anlattı: "Gittiğim mekanda eğlendiğim kişileri tanımıyordum. Fakat kimseyle eve geldiğimi hatırlamıyorum. Sabah uyandığımda yanımda iki kişi vardı. Onlara kim olduklarını sordum, bana barda tanıştığımızı söylediler. Onlardan hemen evden çıkmalarını istedim."

#İngiltere #Alkol #İsveç #Dünya #ünlü #televizyon #yıldızının #kabus #dolu #gecesi #aşırı #alkol #aldıktan #sonra #yatağında #iki #erkek #ağrılarla #uyandı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın