Abone Ol:

Sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasında yer alan "Timsah yiyen kadın" videosu yeniden etkileşime girdi. Videoda, korkusuzca göle giren kadının gözüne kestirdiği timsahı yakaladığı görülüyor. Kadın önce canlı canlı haşladığı timsahı daha sonra soslayıp yedi.
Timsahların korkulu rüyası kadın! Nehre girip tuttuğu timsahı önce haşlayıp sonra sos dökerek yedi

Vahşi doğa, her devirde olduğu gibi günümüzde de insanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Meşhur "Timsah yiyen kadın" videosu, sosyal medyada yeniden gündem oldu. Söz konusu videoda göle giren kadının, gözüne kestirdiği timsahı yakalayıp boynunu kırdığı görülüyor. RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ Milyonlarca görüntülenme alan videoda, kadının rahat tavırları gözden kaçmıyor. Profesyonelce davranan kadın, önce haşladığı timsah için ardında da sos yapıyor. Sosu timsahın üzerine döken kadın, köpeklerine ikram etmeyi de ihmal etmiyor. İŞTAHLA YEDİĞİ GÖRÜLDÜ Kadının timsahı haşladıktan sonra büyük bir iştahla tüketmesi de şaşkınlığa neden oldu. Uzak Doğu ülkesinde çekildiği belirtilen görüntüler Türkiye’de şaşkınlık yaratırken, bölge halkının timsahları sıklıkla tükettiği biliniyor.

#SosyalMedya #UzakDoğu #Dünya #timsahların #korkulu #rüyası #kadın #nehre #girip #tuttuğu #timsahı #önce #haşlayıp #sonra #sos #dökerek #yedi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın