Abone Ol:

Bir son dakika haberine göre – Bakan Akar, NATO Karargahında NATO Daimi Temsilciliğini ve Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret etti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Karargahında NATO Daimi Temsilciliğini ve Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret etti.
Son dakika haberleri: Bakan Akar, NATO Karargahında NATO Daimi Temsilciliğini ve Türk Askeri Temsilciliğin...

  • Bakan Akar, NATO Karargahında NATO Daimi Temsilciliğini ve Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret ettiBRÜKSEL – Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Karargahında NATO Daimi Temsilciliğini ve Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret etti. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere geldiği NATO Karargahında Türkiye’nin NATO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Basat Öztürk ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. Bakan Akar, NATO Daimi Temsilciliği ile Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret ederek personelle görüştü, devam eden çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde uluslararası alanda bir özne haline gelen Türkiye’nin çok ciddi başarılar sağladığını dile getiren Bakan Akar, Türkiye’nin bugüne kadar NATO’da üzerine düşen görevleri yerine getirdiğini, bundan sonra da getirmeye devam edeceğini belirtti.NATO Savunma Bakanları Toplantısı, Haziran’daki NATO Zirvesi’nden ve İttifak’ın bu yaz Afganistan’dan çekilmesinden sonra düzenlenen ilk NATO Savunma Bakanları Toplantısı olması bakımından önem taşıyor.

#HulusiAkar #Türkiye #Milli #Türk #Güncel #sondakika #haberleri #bakan #akar #nato #karargahında #nato #daimi #temsilciliğini #türk #askeri #temsilciliğini #ziyaret #etti

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın