Abone Ol:

Son dakika haberine göre 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin liderini anmaya sadece birkaç kişi geldi Cemal Gürsel, az sayıda kişinin katıldığı törenle mezarı başında anıldı 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin lideri ve 4. Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel, Ankara’da az sayıda kişinin katıldığı törenle mezarı başında anıldı.
Son dakika haberi | 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin liderini anmaya sadece birkaç kişi geldi

27 Mayıs 1960 askeri darbesinin liderini anmaya sadece birkaç kişi geldiCemal Gürsel, az sayıda kişinin katıldığı törenle mezarı başında anıldıANKARA – 27 Mayıs 1960 askeri darbesinin lideri ve 4. Cumhurbaşkanı Cemal Gürsel, Ankara’da az sayıda kişinin katıldığı törenle mezarı başında anıldı. Devlet Mezarlığında düzenlenen Cemal Gürsel’i anma töreni, Gürsel’in öz geçmişinin okunması ile başladı. Ardından Gürsel’in kabrine Cumhurbaşkanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri çelengi bırakıldı. Daha sonra ise aile üyeleri mezara çiçek bıraktı. Saygı duruşunda bulunulması ile devam eden tören, aile üyelerine taziyelerin sunulması ile sona erdi. Gürsel’in aile üyelerinden yalnızca 2 kişinin bulunduğu törene az sayıda kişi katıldı.

#cumhurbaşkanı #CemalGürsel #Ankara #Mayıs #Politika #sondakika #haberi #27mayıs #1960askeri #darbesinin #liderini #anmaya #sadece #birkaç #kişi #geldi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın