Bir ödül törenine katılan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, ‘Devir ekonomi devri’ diyerek 16 bin TL’lik çizmesi ve 7 bin TL’lik çantasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ebru Yaşar önceki gece, İstanbul’da lüks bir otelde düzenlenen ve Öykü Serter’in sunumuyla sahiplerini bulan Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri’ne katıldı.

Eşiyle birbirine verdiği pahalı hediyelerle ya da kullandığı lüks marka ürünleriyle sürekli gündeme gelen Ebru Yaşar bu sefer de 16 bin liralık çizmesiyle gündem oldu.

“DEVİR EKONOMİ DEVRİ”

Ebru Yaşar, çizmeleri sorulunca “Daha önce bir iki kez giydim. Eskitiyoruz işte, devir ekonomi devri. Öyle bir giydiğimi bir daha giymem diyecek biri kalmadı pek” dedi.

ÇİZMESİ 16, ÇANTASI 7 BİN TL

Posta’da yer alan habere göre; Ebru Yaşar’ın Versace marka ekonomik çizmeleri 16 bin, çantası 7 bin TL. Yaşar’ın açıklamalarının ardından giydikleri ise herkesi şaşırttı.

Ali Ağaoğlu’nun Eski Sevgilisi Petek Ertüre, Notre Dame Katedrali Yangınından Son Anda Kurtuldu

Oyuncu Gülse Birsel'dan Hayranlarına Kötü Haber: Televizyonda Dizi YapmayacağımOyuncu Gülse Birsel’dan Hayranlarına Kötü Haber: Televizyonda Dizi Yapmayacağım

Cenk Küpeli ile Aşk Yaşayan Demet Şener'den Hamilelik AçıklamasıCenk Küpeli ile Aşk Yaşayan Demet Şener’den Hamilelik Açıklaması

İzmir'de Uyuşturucu Madde Kullandığı İddia Edilen Genç DJ, Hayatını Kaybettiİzmir’de Uyuşturucu Madde Kullandığı İddia Edilen Genç DJ, Hayatını Kaybetti

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın