Abone Ol:

Süper Lig’in 13. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Alanyaspor’a 2-0 mağlup oldu. Karşılaşmayı değerlendiren ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, teknik direktör Sergen Yalçın’a çağrıda bulunurken, "Sergen Yalçın’ın uzun yıllar Beşiktaş’a faydalı olabileceğini düşünüyorum, tek rakibi var Sergen. Sergen Yalçın, lütfen Sergen’e dönme. Sergen Yalçın olarak kal, ben Sergen Yalçın’ı çok sevdim" dedi.
Rıdvan Dilmen'den canlı yayında Sergen Yalçın'a çarpıcı çağrı: Lütfen Sergen'e dönme

Alanyaspor’a deplasmanda mağlup olan Beşiktaş, Süper Lig’de üst üste 3. yenilgisini yaşadı. Maçın ardından ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen karşılaşmayı TRT Spor ekranlarında değerlendirdi. Dilmen’in canlı yayında teknik direktör Sergen Yalçın’a yaptığı çağrı dikkat çekti. "BEN, SERGEN YALÇIN’I ÇOK SEVDİM" Rıdvan Dilmen, deneyimli hoca için yaptığı yorumda, "Sergen Yalçın’ın uzun yıllar Beşiktaş’a faydalı olabileceğini düşünüyorum, tek rakibi var Sergen. Sergen Yalçın, lütfen Sergen’e dönme. Sergen Yalçın olarak kal, ben Sergen Yalçın’ı çok sevdim" ifadelerini kullandı.

#RıdvanDilmen #SergenYalçın #alanyaspor #Beşiktaş #TRTSpor #Spor #rıdvan #dilmen #canlı #yayında #sergen #yalçın #çarpıcı #çağrı #lütfen #sergen #dönme

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın