Abone Ol:

ABD’ye kaçışının ardından mal varlıklarına el konulan Reza Zarrab’ın Beyoğlu Fındıklı’daki Royal Holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar çekildi. Bina sık sık hırsızlıklarla ve evsizlerin çıkardığı olaylarla gündem geliyordu.
Reza Zarrab'ın holding binasının girişine hırsızları engellemek için duvar örüldü

Amerika Birleşik Devletleri’nde tutuklu yargılanan ve itirafçı olan İranlı iş adamı Reza Zarrab’ın Beyoğlu, Fındıklı, Meclisi Mebusan Caddesi’ndeki 7 katlı eski holding binası son dönemlerde hırsızların hedefi haline geldi. BİNA HIRSIZLARIN HEDEFİ OLDU Kayyum atanan holding binası yaklaşık 1 yıldır boş bırakılırken hırsızlar binadaki cam, pencere, demir gibi malzemeleri çalmaya başladı. BELEDİYE DUVAR ÖRDÜ Evsizlerin de içerisinde kaldığı bina ve çevresi vatandaşların ihbarı üzerine polis ekipleri tarafından gözetim altına alındı. Beyoğlu Kaymakamlığının girişimleri sonrası holdingin girişindeki kapı ve pencerelerine Beyoğlu Belediyesi tarafından duvar örüldü.

#AmerikaBirleşikDevletleri #RızaSarraf #İşAdamı #Beyoğlu #Ekonomi #reza #zarrab #holding #binasının #girişine #hırsızları #engellemek #duvar #örüldü

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın