Abone Ol:

A Milli Takım’ın Norveç maçında gözünden sakatlanan Serdar Aziz, tıpkı Edgar Davids gibi özel bir gözlükle sahaya çıkacak. Serdar için tıpkı efsane David ve Beşiktaşlı Montero’nun Atletico Madrid’de oynadığı dönemdeki gibi özel bir gözlük tasarlandı.
Özel gözlük yapıldı! Sakatlığın her türlüsünü yaşayan Serdar Aziz'e Edgar Davids modeli

Serdar Aziz, Norveç maçında 65. dakikada Thorsby’nin faulüyle gözünden sakatlanmış ve kadrodan çıkarılmıştı. Tecrübeli stoperin özel bir gözlükle Trabzonspor deplasmanında sahada olması bekleniyor. DAVİDS MODELİ Sabah’ın haberine göre, Göz kapağında yırtılma olan ve gözü hafif hasar gören tecrübeli oyuncunun pazar günü sahada olması için yoğun çaba sarf ediliyor. Serdar için daha önce Edgar Davids ve Beşiktaşlı Montero’nun Atletico Madrid’de yaptığı gibi özel gözlük tasarlandı. TEST EDİLECEK Bu gözlüğün özelliği darbeye dayanıklı olması. Böylelikle Serdar, gözündeki probleme rağmen antrenmanlara çıkabilecek. İdmanlarda Serdar’ın gözlüklü performansı test edilecek.

#EdgarDavids #SerdarAziz #Fenerbahçe #Spor #özel #gözlük #yapıldı #sakatlığın #her #türlüsünü #yaşayan #serdar #aziz #edgar #davids #modeli

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın