İstanbullu Gelin dizisiyle Türkiye dışında da büyük bir hayran kitlesi olan Özcan Deniz’in İsrail konseri tartışma yarattı.

Star TV’nin en çok izlenen dizisi olan İstanbullu Gelin’in başrol oyuncusu Özcan Deniz’in İsrail’de konser vereceği aylar öncesinde kamuoyuna yansımıştı. Özcan Deniz’in, turnenin iptal çağrıların rağmen konser vermesi büyük tartışma yarattı.

BİLETLER GÜNLER ÖNCESİNDE TÜKENDİ

Biletleri günlerce öncesinde tükenen konser, başkent Tel Aviv’deki Menora Mictachim Arena’da düzenlendi. Konser sırasında Deniz’in İstanbullu Gelin dizisinde başrolü paylaştığı oyuncu Aslı Enver de sahneye çıkarak hayranlarını selamladı. İsrailli yetkililerin verdiği bilgiye göre, biletleri 300 dolardan satılan konsere 11 bin kişi katıldı.

DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER PROTESTO ETMİŞTİ

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in İsrail turnesinin iptali için kampanya başlatılmıştı. Daha önce önemli isimler ise İsrail’in tutumunu protesto ederek ülkeye gitmeyi reddetmişti.

İsrail’i protesto ederek ülkeye gitmeyen isimler arasında Shakira, Lana Del Rey ve Roger Waters gibi dünyaca ünlü sanatçılar da bulunuyor.

Dünyaca Ünlü Modacı Marc Jacobs, Erkek Arkadaşı Char Defrancesco ile Evlendi

Oyuncu Nebahat Çehre, Aracının Direksiyonu Kitlenince Panik Dolu Anlar YaşadıOyuncu Nebahat Çehre, Aracının Direksiyonu Kitlenince Panik Dolu Anlar Yaşadı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here