Abone Ol:

Orhan Gencebay’ın koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddiaları sevenlerini üzdü. Eşi Sevim Emre, Haberdas.Com’a yaptığı açıklamada iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Emre, ‘Bu iddialar çok çirkin. Rutin kontroller için hastaneye geldik. Gerekli tetkikler yapıldı. Sonuçların çıkmasını bekliyoruz’ dedi.
Orhan Gencebay korona nedeniyle hastaneye mi kaldırıldı? Eşi Sevim Emre'den Haberdas.Com'a özel açıklama

Orhan Gencebay’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Şişli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili Haberdas.Com’dan Olgun Kızıltepe’ye açıklamalarda bulunan ünlü sanatçının eşi Sevim Emre, iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti. ‘RUTİN KOTROLLER İÇİN GELDİK’ Eşi hakkında ortaya atılan iddiayı ‘Çirkin’ olarak nitelendiren Sevim Emre, ‘İddiaların kesinlikle aslı astarı yok. Rutin kontroller için hastaneye geldik. Büyün kontrolleri yapıldı. Sonuçların çıkmasını bekliyoruz. Nasipse yarın taburcu olacak. Orhan babanız gayet iyi. Kale gibi.’ ifadelerini kullandı.

#OrhanGencebay #Magazin #orhan #gencebay #korona #nedeniyle #hastaneye #kaldırıldı #eşi #sevim #emre #haberler #com #özel #açıklama

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın