Abone Ol:

Dünyaca ünlü isim Kim Kardashian’ın ablası Kourtney Kardashian’ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf dalga konusu oldu. Seksi poz vermeye çalışan ünlü ismin bacaklarını gören takipçileri, şaşkınlığa uğradı.

Amerika’nın en prestijli dergisi GQ’ya verdiği çıplak pozlarla olay olan 3 çocuk annesi Kourtney Kardashian’ın fotoğrafta sanki tek bacağı yokmuş gibi poz vermesi göz yanılmasına neden oldu.

PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF GÜNDEM OLDU

Amerikan TV programıyla şöhrete kavuşan ve daha sonra ailesini de dünya çapında yıldızlar yapan Kim Kardashian’ın ablasının dün paylaştığı fotoğraf gündem oldu.

NOEL AĞACININ ÖNÜNDE POZ VERDİ

Bir Noel ağacı önünde seksi bir poz vermeye çalışan 39 yaşındaki Kourtney, yanlış açı ve yanlış duruş sebebiyle sanki tek ayak üzerinde duruyormuş gibi göründü.

DALGA KONUSU OLDU

71 milyon aşkın takipçisi olan Kourtney’nin bir Noel ağacı yanında durduğu fotoğrafta dar ve dökümlü bir elbise giymesi ve bacağını da diğer bacağının önüne alması dalga konusu oldu.

‘BACAKLARIN NEREDE’

Bazı sosyal medya kullanıcıları, ‘Bacakların nerede?’, ‘Çok güzel bir kadın ama bacakları yok’ yorumunu yaparken bazı kullanıcılar da genç kadının fotoşop yaptığını dile getirdi.

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın