Abone Ol:

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminden düşmeyen Nagehan Karadere, vatandaşların merak konusu oldu. İşte Nagehan Karadere hakkında merak edilenler. Nagehan Karadere hayatı ve biyografisi. Nagehan Karadere kimdir?
Nagehan Karadere kimdir? Survivor Nagehan Karadere hayatı ve biyografisi! Nagehan Karadere kaç yaşında, ne...

Magazin gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Nagehan Karadere merak konusu oldu. İşte Nagehan Karadere hakkında merak edilen Nagehan Karadere kimdir, Nagehan Karadere hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları… Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberdas.Com ile haberler devam ediyor. NAGEHAN KARADERE KİMDİR? Doğum tarihi: 27 Aralık 1984 Kaç yaşında: 36yaşındaNereli: KadirliBoy: 1,73 mKilo: 65 kgNagihan Karadere, Türk kısa mesafe ve engelli koşucusudur. 400m engelli rekor derecesi 55.09 saniyedir. 2012 Londra olimpiyatlarında A barajını geçerek olimpiyatlarda yarışmıştıFenerbahçe’de yetişti ve sürat koşuları branşında yarıştı.13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence’de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandıÇin’in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda 4×400 metre bayrak yarışında ( Merve Aydın, Meliz Redif ve Pınar Saka ile birlikte) gümüş madalya kazanmıştır gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yer aldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı Haberdas.Com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.2012 Yaz Olimpiyatları’nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı.7 Şubat 2016 tarihinde Tv8’de yayınlanmaya başlayan Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer aldı çeyrek finalde elenerek beşinci oldu.2018 yılında Tv8’de yayınlanan Survivor All Star’da finale kalarak ikinci olmuştu.

#Kimdir #Gündem #nagehan #karadere #kimdir #survivor #nagehan #karadere #hayatı #biyografisi #nagehan #karadere #kaç #yaşında #nereli

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın