Abone Ol:

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izleyiciyle buluşurken Demir Yaman karakterinin akıbeti merak ediliyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon eşkıyaların konağı basmasından dolayı yaşanan kargaşada konağı alevler almış ve Demir Yaman kaybolmuştu. Adana’da çekilen dizinin sıkı takipçileri ise Demir Yaman diziden neden ayrıldı, Demir Yaman geri dönecek mi sorusuna yanıt aramakta. Peki, Murat Ünalmış diziye geri dönecek mi?
Murat Ünalmış diziye geri dönecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman diziden neden ayrıldı?

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izleyiciyle buluşurken Demir Yaman karakterinin akıbeti merak ediliyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon eşkıyaların konağı basmasından dolayı yaşanan kargaşada konağı alevler almış ve Demir Yaman kaybolmuştu. Adana’da çekilen dizinin sıkı takipçileri ise Demir Yaman diziden neden ayrıldı, Demir Yaman geri dönecek mi sorusuna yanıt aramakta. Peki, Murat Ünalmış diziye geri dönecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman diziden neden ayrıldı? Dizinin en çok sevilen karakterlerinden Murat Ünalmış’ın canlandırdığı Demir Yaman’ın Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Peki, Murat Ünalmış diziye geri dönecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Demir Yaman diziden neden ayrıldı? Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberdas.Com ile haberler devam ediyor. MURAT ÜNALMIİ BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’YA GERİ DÖNECEK? Bir Zamanlar Çukurova 4. yeni sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkarken Demir Yaman karakteri damga vurdu. Tüm Çukurova Demir Yaman’ı bulmaya çalışırken izleyiciler Demir Yaman diziden ayrıldı mı, neden ayrıldı sorusuna yanıt arandı. Dizinin yeni bölümünde bu sorunun cevabı verilmiş olurken Demir Yaman’ın diziye geri dönüp dönmeyeceğine dair henüz net bir bilgi yok. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberdas.Com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor. BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DEMİR YAMAN DİZİDEN NEDEN AYRILDI? DEMİR YAMAN GERİ DÖNECEK Mİ? Bir Zamanlar Çukurova’nın sezon finali bölümüne Demir Yaman damga vurmuştu. Eşkıyalar konağı basarken Demir Yaman da onlarla çatışmaya girmişti. Dizinin yeni sezon bölümünde Yamanlar Konağı’nı saran alevlerin arasında başta Züleyha ve Fikret olmak üzere tüm Çukurova halkı Demir’i aramaya başlar. Ancak Demir’e dair bir iz bulamazlar. Demir Yaman’ın diziye geri dönüp dönmeyeceğine dair henüz net bir bilgi yok. BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA MURAT ÜNALMIŞ DİZİDEN AYRILDI MI? Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış, Instagram hesabından yaptığı açıklamada merak edilen Demir Yaman öldü mü konusuna netlik kazandırdı.Ünalmış, yaptığı açıklamada, ‘Evet; her hikayenin bir sonu vardır. Benim için bir hikayenin daha sonu geldi. Çok emek verip, çok şey öğrendiğim uzun, yorucu ve güzel bir serüvendi. Emektar setçi kardeşlerime, çalışma arkadaşlarıma, yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başından itibaren emek veren herkese.. Ayrıca tüm seyircilerimize, çok sevdiğim Adana’nın misafirperver halkına, dostlarıma ve bana destek veren tüm takipçilerime de yürekten teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere..’ ifadelerini kullandı.

#BirZamanlarÇukurova #Gündem #murat #ünalmış #diziye #geri #dönecek #mi #bir #zamanlar #çukurova #demir #yaman #diziden #neden #ayrıldı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın