Abone Ol:

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonu nefes kesen bölümleriyle devam ediyor. Han’ın eski nişanlısı Ceylan’ın kim olduğu merak ediliyor. Galata’ya taşınanan Ceylan kim? TRT 1 Masumlar Apartmanı canlı izle! Masumlar Apartmanı nereden izlenir? Masumlar Apartmanı bugün yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT 1 Masumlar Apartmanı 42. yeni bölüm canlı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? Masumlar Apartmanı full HD canlı izle!
Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT1 Masumlar Apartmanı 42. bölüm izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde ne ...

Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Büyük beğeni toplayan Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Peki, Masumlar Apartmanı Canlı izle! TRT1 Masumlar Apartmanı canlı izle! Masumlar Apartmanı 42. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı canlı izle! Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı canlı izle! TRT1 Masumlar Apartmanı 42. bölüm canlı izle! 12 Ekim Masumlar Apartmanı full HD Canlı izle! Masumlar Apartmanı canlı izle! MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE!MASUMLAR APARTMANI 42. BÖLÜM ÖN İZLEME! MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı birtelaş başlar. Hikmet, en kısa sürede Esat’ın ailesini alıp usulüne uygun şekilde Gülben’i istemeye gelmeleri konusunda diretir. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının derdine düşer.Rüya ise Han’la karşılaştıklarında Anıl’ın ona her şeyi anlattığından emin olur ve o umutsuzlukla Han’a önemli bir itirafta bulunur. Han’ın, Rüya ve annesinin konuşmalarına tanık olmasıyla öğrendikleri ise Rüya’ya bakışını değiştirir.Sonunda isteme günü gelir çatar. Gülben, o akşamı kazasız belasız atlatabilmek için hiç olmayacak bir plan yapar ancak bu plan onu daha da zora sokacaktır.MASUMLAR APARTMANI 42. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE! MASUMLAR APARTMANI KONUSU NE? Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. ‘Aşk’, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı, yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk kazanacak mı? Haberdas.Com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER? Birkan Sokullu : Han DerenoğluMelisa Şenolsun : RüyaEzgi Mola : Safiye DerenoğluMerve Dizdar : Gülben DerenoğluAtilla Şendil : Memduh ÖzdemirEsra Ruşan : Esra ŞafakUğur Uzunel : Esat BilenTansel Öngel : Naci AtaçMetin Coşkun : Hikmet DerenoğluGizem Katmer : Neriman DerenoğluEmir Özden : Ege ÖzdemirGözde Mutluer MASUMLAR APARTMANI CANLI YAYIN TRT1 İZLE! MASUMLAR APARTMANI 42. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

#MasumlarApartmanı #CanlıYayın #Fragman #Trt1 #Gündem #masumlar #apartmanı #canlı #izle #trt1masumlar #apartmanı #42bölüm #izle #masumlar #apartmanı #yeni #bölümde #ne #olacak

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın