Abone Ol:

Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanı! ATV’nin en çok izlenen yapımlarından Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 67. bölüm tanıtımı izle!
Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş O...

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman bu akşam yayınlanan bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Kuruluş Osman dizisi izlemek isteyen izleyiciler ‘Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman son bölümde neler oldu?’ şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar… Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi, Haberdas.Com ile haberler devam ediyor.KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Kuruluş Osman’ın 65’inci bölümünde, Orhan’ın doğumu bütün Kayı Obası’nı ve bölgedeki Türkmenleri sevince boğmuştur. Osman Bey’in beyliği günden güne büyürken bölgedeki etkisi sonucunda düşmanları da büyümektedir. Osman Bey’in yeni hamlesi sadece İnegöl Tekfuru Aya Nikola’nın değil; Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses ve Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris’in yanı sıra Bizans İmparatoru ve Katolik dünyasının da karşısına çıkmasına neden olur! Öte yandan Osman Bey, Bala Hatun’un gebeliğini sır gibi saklarken, bu haber Malhun Hatun’a ulaşır. Malhun Hatun’un tepkisi iki hatun arasındaki ilişkiyi kökünden sarsacaktır. Haberdas.Com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin. KURULUŞ OSMAN 67. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı 66. bölümün ardından yayınlanacak yayınlanmasının hemen ardından haberimizde yer alacak.KURULUŞ OSMAN 67. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!Fragman henüz yayınlanmadı yayınlanmasının ardından haberimizde yer alacak.

#KuruluşOsman #Fragman #Atv #Gündem #kuruluş #osman #yeni #bölüm #fragmanı #yayınlandı #mı #kuruluş #osman #67bölüm #fragmanı #yayınlandı #mı #kuruluş #osman #67bölüm #tanıtımı #izle

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın