Abone Ol:

Netflix’in yeni dizisi Kulüp, kısa sürede büyük beğeni toplayarak Türk yapımları arasında öne çıkanlardan biri olarak akıllara yazıldı. Dizinin sevilen karakterlerinden Selim hakkında Kulüp Selim Songür kimdir? Selim Songür ‘Salih Bademci’ gerçek adı nedir, kimdir, kaç yaşında? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor.
Kulüp Selim Songür kimdir? Selim Songür 'Salih Bademci' gerçek adı nedir, kimdir, kaç yaşında?

Kulüp Selim Songür kimdir? sorusunun yanıtı son günlerin en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile oyunculuk kariyerinde önemli bir yükseliş yaşayan Salih Bademci, Kulüp dizisinde yer alan Selim Songür karakteriyle sosyal medyanın gündeminde. İşte, Kulüp dizisinin Selim Songür’ü Salih Bademci hakkında… Selim Songür ‘Salih Bademci’ gerçek adı nedir, kimdir, kaç yaşında? KÜLÜP SELİM SONGÜR KİMDİR? Kulüp dizisinin ana karakterlerinden biri olan Selim Songür’ü canlandıran isim, Kiralık Aşk, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde de rol alan Salih Bademci’dir. SALİH BADEMCİ KİMDİR? Salih Bademci, 15 Ağustos 1984 tarihinde İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. 2007 yılında Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı Muzaffer karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.Daha sonra Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile oyunculuk kariyerinde önemli bir yükseliş yaşamış; Fatih, Zeytin Tepesi, Ulan İstanbul ve son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır. 2015 yılında kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün ile evlenen Salih Bademci, Star Tv’de yayınlanan; başrolü Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Fikret karakterini canlandırmaktadır. Salih Bademci 1.79 metre boyunda, 74 kilo ve Aslan burcudur.Salih Bademci’nin rol aldığı tiyatro oyunları:2011 – Şark Dişçisi – İstanbul Şehir Tiyatrosu2010 – Ateş Yüzlü – Siyah Beyaz ve Renkli2009 – Cimri – Kent OyuncularıSalih Bademci’nin rol aldığı diziler ve filmler:2017-2018 – İstanbullu Gelin (Fikret) (TV Dizisi)2016 – Cereyan (Genç) (Sinema Filmi)2015 – Kiralık Aşk (Sinan) (TV Dizisi)2014 – Ulan İstanbul (Ceyhun) (TV Dizisi)2014 – Zeytin Tepesi (Akın Karatay) (TV Dizisi)2014 – Arkadaşlar Arasında (Barış) (Sinema Filmi)2013 – Fatih (Şehzade Bayezid) (TV Dizisi)2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Hakan Tatlı) (TV Dizisi)2007 – Elveda Rumeli (Muzaffer) (TV Dizisi)2006 – Barda (Cenk) (Sinema Filmi)1994 – Mıymıntılar Kralı (Konuk Oyuncu) (Sinema Filmi)

#SalihBademci #Netflix #Gündem #kulüp #selim #songür #kimdir #selim #songür #bademci #gerçek #adı #nedir #kimdir #kaç #yaşında

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın