Abone Ol:

İttifak tartışmalarının gündemde olduğu sırada Ankara’da kritik bir zirve gerçekleştirilecek. Millet İttifakı üyesi partilerle bir görüşme gerçekleştiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bu sefer de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya gelecek. İkilinin görüşmesi şimdiden Ankara’da kulislerini hareketlendirdi.
Kulisleri hareketlendiren görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Temel Karamollaoğlu ile bir araya geliyor

Türk siyaseti sıcak günler yaşıyor. İttifak ve adaylık tartışmalarının tavan yaptığı günlerde, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu kritik ziyaretlerde bulunuyor. Son olarak CHP lideri Kılıçdaroğlu ile görüşen SP lideri, önümüzdeki günlerde de Beştepe’ye çıkacak. GEÇTİĞİMİZ SEÇİM MİLLET İTTİFAKI’NDAYDI Saadet Partisi de Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu önderliğinde, son yıllarda CHP, İYİ Parti ve HDP ile oldukça yakın ilişkiler içerisine girip; bu 3 parti arasında kurulan ittifaktaki yerini almıştı HANGİ İTTİFAKTA YER ALACAKLARI BELİRSİZ Karamollaoğlu’nun politikaları, Saadet Partisi tabanını ikiye bölerken konuyla ilgili önemli gelişmeler de yaşanıyor. Hatırlanacağı üzere Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde ‘Millet İttifakı içerisinde misiniz?’ sorusuna ‘Millet İttifakı’nda olmamız şu an söz konusu değil.’ cevabını vermişti. ANKARA KULİSLERİ HAREKETLENDİ Özellikle CHP, Saadet Partisi’ni ittifakta tutmaya çalışırken Beştepe, yeni bir ziyarete hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Millet İttifakı’ndaki partilerin liderleriyle bir araya gelen ve Saadet Partisi’nin hangi ittifakta yer alacağını açıklamayan Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile önümüzdeki günlerde görüşme gerçekleştirecek.

#CumhurbaşkanıErdoğan #TemelKaramollaoğlu #Politika #kulisleri #hareketlendiren #görüşme #cumhurbaşkanı #erdoğan #temel #karamollaoğlu #bir #araya #geliyor

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın