Abone Ol:

Koronavirüse yakalanan ve tedavisine hastanede devam edilen Hakan Ural’ın durumu ağırlaştığı için yoğun bakıma alındığı ileri sürüldü. Ural ile birlikte program sunan Nur Tuğba ise Ural’ın yoğun bakımda olmadığını, sadece önlem amaçlı hastanede tedavi gördüğünü söyledi.
Koronavirüse yakalanan Hakan Ural, yoğun bakıma mı alındı? Partneri Nur Tuğba iddiaları yalanladı

Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural, koronavirüse yakalandı. Bir süredir canlı yayına çıkamayan Ural’ın durumunun ağırlaştığı hatta yoğun bakıma kaldırıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Kanal D ekranında Hakan Ural’la program yapan Nur Tuğba ise bugünkü canlı yayınında partnerinin sağlık durumundan bahsetti. "HAKAN’IN SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ" Hakan Ural’ın yoğun bakımda tedavi gördüğü iddiasını yalanlayan Nur Tuğba, "Merak ettiğinizi biliyorum. Açıklama beklediğinizi de biliyorum. Her gün güncelliyoruz. Hakan’ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin. Sağlık durumu gayet iyi. Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak. Maalesef böyle yalan yanlış Haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün ‘hayır böyle değil, şöyle’ desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef" şeklinde konuştu.

#HakanUral #KanalD #Korona #Magazin #koronavirüse #yakalanan #hakan #ural #yoğun #bakıma #alındı #partneri #nur #tuğba #iddiaları #yalanladı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın