Abone Ol:

AFAD ve Kandilli Rasathanesi 8 Kasım Pazartesi günü gerçekleşen deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde ve komşu ülkelerde küçük çaplı depremlerin yanında zaman zaman tedirgin edici depremler de yaşanabiliyor. İşte AFAD son depremler listesi ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi! Konya’da deprem mi oldu? Meram’da deprem mi oldu?
Konya'da deprem! 8 Kasım Konya Meram'da deprem mi oldu? Konya depremi kaç şiddetinde oldu? Merkez üssü neresi?

AFAD verilerine göre Konya’nın Meram ilçesinde saat 20.43’te 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. İşte deprem hakkında bilgiler… Deprem merkez üssü neresi? Deprem büyüklüğü kaç? Konya’da nerede deprem oldu? Meram’da deprem nerede oldu? Merkez üssü hangi ilçede? KONYA’DA DEPREM Mİ OLDU? AFAD verilerine göre Konya’nın Meram ilçesinde saat 20.43’te 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Konya’nın Meram ilçesi olarak açıklandı.AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ…AFAD Twitter resmi açıklaması şu şekilde:"#DEPREM: Konya’nın Meram ilçesinde saat 20.43’te 5,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.Gelişmeleri takip ediyoruz."

#Deprem #Gündem #konya #deprem #8kasım #konya #meram #deprem #oldu #konya #depremi #kaç #şiddetinde #oldu #merkez #üssü #neresi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın