Abone Ol:

Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç bulunan Kanunsuz Topraklar dizisi bugün 3. bölümü ile ekranlara geliyor. Kanunsuz Topraklar canlı izlemek isteyen izleyiciler, Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV Kanunsuz Topraklar 3. bölüm canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölümde neler olacak? aratması yapıyor. Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV canlı izle! Kanunsuz Topraklar 3. bölüm izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanunsuz Topraklar 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV Kanunsuz Topraklar 3. bölüm canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölü...

Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı ve yönetmen koltuğuna Murat Düzgünoğlu’in oturduğu, senaryosunu ise Zülfük Yücel’in yazdığı, dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Kanunsuz Topraklar bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Kanunsuz Topraklar canlı izle! FOX TV Kanunsuz Topraklar 3. bölüm canlı izle! Kanunsuz Topraklar yeni bölümde neler olacak? Kanunsuz Topraklar yeni bölüm izle? Kanunsuz Topraklar ful HD canlı izle? Kanunsuz Topraklar hangi gün? Kanunsuz Topraklar son bölüm izle! Kanunsuz Topraklar 3. bölüm canlı izle! İşte detaylar…KANUNSUZ TOPRAKLAR CANLI İZLE!KANUNSUZ TOPRAKLAR SON BÖLÜM İZLE!KANUNSUZ TOPRAKLAR 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE! KANUNSUZ TOPRAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Malik Bey’i vuran Davut jandarmaya teslim olmak ister fakat kardeşleri Celal ve Eyüp buna karşı çıkarlar. Davut’u bayıltıp bir mağarada saklarlar lakin mağara, daha önce Davut’u öldürmesi için Malik Bey tarafından tutulan Çolak eşkıyasının gizlendiği yerlerden biridir. Gülfem, Davut’un teslim olması için Fatma Ana’ya baskı yapar ama ondan babası yüzünden küçük Elif’in de öldüğünü öğrenince perişan olur ve babası hakkındaki fikirleri iyice değişmeye başlar. KANUNSUZ TOPRAKLAR NE ZAMAN? Kanunsuz Topraklar, her Çarşamba saat 20.00’de FOX TV’de. KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NE? Kanunsuz Topraklar dönem dizisinde; 1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.Malik bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir. Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan bir hikayedir; ‘Kanunsuz Topraklar’…KANUNSUZ TOPRAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Kanunsuz Toprakların yeni bölüm fragmanı 3. bölümün sonunda yayınlanması bekleniyor. KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI KİMLER? Uğur Güneş : Davut Esra Bilgiç : Gülfem İlker Aksum : Mehmet Haberdas.Com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.Necip Memili : Ali Gedik Ali Erkazan : Tahir Murat Daltaban : Malik Kaan Taşaner : Avukat Yavuz Eylül Su Sapan : BehiceSerdem Paçal : FikriyeDoğaç Yıldız : Cemal Onur Kaya : Eyüp Haberdas.Com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.Ezgi Çelik : AsudeKANUNSUZ TOPRAKLAR 3. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

#KanunsuzTopraklar #Fox #Gündem #kanunsuz #topraklar #canlı #izle #fox #tv #kanunsuz #topraklar #3bölüm #canlı #izle #kanunsuz #topraklar #yeni #bölümde #neler #olacak

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın