Abone Ol:

Kabine Toplantısı ne zaman? Kısıtlama gelecek mi? Kabine’nin gündeminde neler var? soruları yeni haftanın merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak Kabine Toplantısı’nde gündemdeki konular ele alınacak. Peki Kabine Toplantısı ne zaman? Kısıtlama gelecek mi? Kabine toplantısında neler konuşulacak? sorularını sizler için cevapladık.
Kabine toplantısı ne zaman? Kısıtlama gelecek mi? Kabine toplantısında neler konuşulacak?

Vaka sayılarında yeniden bir yükselme yaşandı. Vatandaşların gözü de yapılacak Kabine toplantısında. Başkan Erdoğan’ın başkanlığında toplanan kritik toplantıda gündeme yönelik önemli konular istişare edilirken toplantı kararları ve sonuçları da kamuoyu ile paylaşılacak. Peki, Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine toplantısı bitti mi? İşte detaylar haberimizde… KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? Kabine toplantısı rutin olarak iki haftada bir yapılıyor. Son kabine toplantısı 25 Ekimde gerçekleşmişti. Bundan dolayı yeni Kabine Toplantısı 8 Kasım’da yani bugün yapılacak. Bakanlar Kurulu’nda sıcak gündem ve dış politikaya ilişkin önemli konular masaya yatırılacak ve ilgili bakanlar tarafından sunum yapılacak.TERÖRLE MÜCADELEDE SON DURUMTerörle mücadele de kabine toplantısı gündeminde yer alıyor. Terörle mücadele de Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin gündeminde olacak. Terör örgütleri PKK/PYD, FETÖ ve DEAŞ ile mücadelede gelinen son nokta değerlendirilecek.

#CumhurbaşkanıErdoğan #KabineToplantısı #Koronavirüs #Gündem #kabine #toplantısı #ne #zaman #kısıtlama #gelecek #mi #kabine #toplantısında #neler #konuşulacak

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın