Abone Ol:

İstanbul Ataşehir’de bir gece kulübünde taşkınlık çıkaran grup, güvenlik görevlileri tarafından dışarı çıkarıldı. Yarım saat sonra gece kulübüne geri dönen grup, ellerindeki silahlar ile rastgele ateş etmeye başladı. Olayda 5 kişi yaralandı.

İstanbul Ataşehir’de bir gece kulübünde taşkınlık çıkaran bir grup güvenlik görevlileri tarafından dışarı çıkarıldı. Yarım saat sonra gece kulübüne geri dönen grup, ellerindeki silahlar ile gece kulübüne doğru rastgele ateş etmeye başladı. Olayda 5 kişi yaralandı.

GECE KULÜBÜNE GELEN GRUP, TAŞKINLIK ÇIKARDI

Olay, 03.30 saatlerinde, Ataşehir Barbaros Mahallesi’nde bulunan bir gece kulübünde meydana geldi. İddiaya göre gece kulübüne eğlenmek için gelen bir grup, gece kulübünde taşkınlık çıkardı.

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ DIŞARI ÇIKARTTI

Taşkınlık çıkaran grubu gece kulübünün güvenlik görevlileri dışarı çıkarttı. Burada bir süre güvenlik görevlileri ile tartışan grup, gece kulübünden ayrıldı.

GECE KULÜBÜNE DOĞRU ATEŞ ETMEYE BAŞLADILAR

Yarım saat sonra gece kulübüne geri dönen grup, ellerindeki silahlar ile gece kulübüne doğru rastgele ateş etmeye başladı.

5 KİŞİ YARALANDI

Ateş eden grup, olay yerinden hızla uzaklaştı. Saçmaların isabet ettiği 5 kişi yaralandı. Çevredeki vatandaşlar durumu hemen 112 ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, yaralılar çevredeki hastanelere kaldırıldı. Polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın