Abone Ol:

Real Madrid’in Eden Hazard’a açtığı kredi artık bitti. Belçikalı oyuncu ile yollar ayrılacak. İspanyol devi, Hazard’ı 6 aylığına kiralık yollamak istiyor. İspanyol basınında Hazard’ın yeni adresinin Türkiye olabileceği yazıldı.
İmkansız transfer gerçekleşiyor! Dünya starı Eden Hazard devre arası Süper Lig'de

2019 yazınca Chelsea’den 115 milyon euro bedelle alınan Belçikalı Eden Hazard, tarihin en fiyasko transferleri listesine adını yazdırdı. Real Madrid, 2024’e kadar kontratı olan Belçikalı yıldızdan kurtulmak istiyor. Ancak yüksek maaştan ödürü bu kolay değil. 6 AYLIK KİRALIK İspanyol medyasından ABC/Espana, Hazard’ın kiralık olarak gönderileceğini duyurdu. Oyuncunun bu süreçte kendini yeniden bulabileceği de belirtildi. Hazard için Türkiye Ligi’nin uygun bir adres olabileceği vurgulandı. Beşiktaş’ın Pjanic hamlesi gibi çok uygun şartlarda Hazard da Türkiye’ye gelebilir. FENERBAHÇE’NİN SEVDASI Eden Hazard Lille’de oynarken Fenerbahçe bu transferi bitirmeye çok yaklaşmıştı. Ancak kulüp o dönem bütçe daha fazla bölge için harcanmıştı. Her zaman Hazard hayali kuran Fenerbahçe, ara transfer döneminde arzusuna kavuşabilir.

#MiralemPjanic #RealMadrid #EdenHazard #Galatasaray #Fenerbahçe #Beşiktaş #Spor #imkansız #transfer #gerçekleşiyor #dünya #starı #eden #hazard #devre #arası #süper #lig

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın