Abone Ol:

Ekranların sevilen dizisi İkimizin Sırrı bugün 6. Bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanacak. 6. Bölümü izlemek isteyen seyirciler İkimizin Sırrı canlı izle! İkimizin Sırrı canlı yayın izle! diye aratmakta. Peki, İkimizin Sırrı canlı izleme linki var mı? İkimizin Sırrı 5. bölümde neler olacak? İkimizin Sırrı 6. bölüm fragmanı çıktı mı? İkimizin Sırrı son bölümde neler oldu? ATV İkimizin Sırrı canlı yayın izle! İkimizin Sırrı canlı izle!
İkimizin Sırrı canlı izle! ATV İkimizin Sırrı 6. Bölüm izle! İkimizin Sırrı yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde Leyla Feray ve Aras Aydın’ın yer aldığıİkimizin Sırrı bugün 6. Bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanacak. 6. Bölümü izlemek isteyen seyirciler İkimizin Sırrı canlı izle! İkimizin Sırrı canlı yayın izle! diye aratmakta. Peki,İkimizin Sırrı canlı izleme linki var mı? İkimizin Sırrı 5. bölümde neler olacak? İkimizin Sırrı 6. bölüm fragmanı çıktı mı? İkimizin Sırrı son bölümde neler oldu? ATV İkimizin Sırrı canlı yayın izle! İkimizin Sırrı canlı izle! Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.İKİMİZİN SIRRI CANLI İZLE! İKİMİZİN SIRRI SON BÖLÜMDE NE OLDU? Alp ve Neva evliliklerinin gerçekçi görünmesi için hazırlıklara başlarlar. Ece’nin bir anda hayatına dahil olmasıyla şok yaşayan Alp, holdingde onunla zaman geçirmek zorunda kalır. Seylan, Neva’nın kendisine donör olmasından şüphelenince Alp ve Neva’nın ne yaptığını araştırmaya başlar. Diğer yandan Alp ile devamlı birlikte görünen Neva iyice dikkatleri üzerine çekince restoranda zor duruma düşer.İKİMİZİN SIRRI SON BÖLÜM İZLE! İKİMİZİN SIRRI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? Alp ve Neva evlilik sırlarını zor da olsa korumayı başarır. Diğer yandan Emir ve Korhan tehlikeli bir ortaklığın tohumlarını atarlar. Neva mutfağın başına geçmiştir, fakat önce ekibe kendini ispat etmek zorundadır. Alp’in yaptığı büyük iş anlaşması şerefine özel bir davet düzenlenir. Alp ve Neva bu özel gecede hiç beklemedikleri yerlerden sınanacaktır. İKİMİZİN SIRRI KONUSU NEDİR? Yedi yaşındaki kızı Hayal (Ahsen Türkyılmaz) ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat (Leyla Feray), biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir. Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır. Zor bir hayat sürdüren Neva ve Hayal’in yolu bir trafik kazasında Alp Karahun (Aras Aydın) ile kesişir. İKİMİZİN SIRRI OYUNCULARI KİMLER? Leyla Feray : Neva CanpolatAras Aydın : Alp KarahunDolunay SoysertEngin Alkan : Kasım Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.Tülay Günal : Türkan KarahunBestemsu Özdemir : EceDeniz Hamzaoğlu : KorhanBerrin ArısoyCeyhun Mengiroğlu : EmirÇağrı Çıtanak : BerkIrmak ÖrnekSacide Taşaner Tarık Uğur ÖzenbaşAhsen Türkyılmaz İKİMİZİN SIRRI YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!İKİMİZİN SIRRI ATV CANLI YAYIN İZLE!

#İkimizinSırrı #Atv #Gündem #ikimizin #sırrı #canlı #izle #atv #ikimizin #sırrı #6bölüm #izle #ikimizin #sırrı #yeni #bölümde #neler #olacak

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın