Abone Ol:

Acun Ilıcalı, satın almak üzere olduğu İngiliz ekibi Hull City’nin stadından fotoğraf paylaştı. Ilıcalı, "Hayalimi gerçekleştirmeye çok yakınım" notu düştü. Paylaşıma kısa sürede beğeni yağdı.
Herkesin merakla beklediği fotoğraf geldi! Satın aldığı takımın stadından yaptığı paylaşım ortalığı yıktı

Medya patronu Acun Ilıcalı, hayalini kavuşturmaya çok yakın. Ilıcalı, İngiltere Championship ekibi Hull City’nin stadından fotoğraf paylaştı. "UMARIM KISA SÜREDE BİTER" Acun Ilıcalı paylaştığı fotoğrafa, "Umarım bu süreç kısa zamanda tamamlanır ve benim bu hayalim gerçek olur" notunu düştü.İşte Ilıcalı’nın yaptığı açıklama:"Geri sayım başladı..12 Mayıs 2021. İşte bu güzel şehre ilk ayak bastığım gün.Kısa sürede çok güzel insanlarla tanıştım, mutluluktan başka hiçbir şey hissetmedim. Maçları seyrederken Hull City taraftarlarını hayranlıkla izliyorum. Deplasmanlarda gösterdikleri büyük desteğe hayranım. Ehab Allam çok değerli bir insan ve bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Ona ve ailesine büyük saygı duyuyorum. Umarım bu süreç kısa zamanda tamamlanır ve benim bu hayalim gerçek olur."

#AcunIlıcalı #HullCity #Spor #herkesin #merakla #beklediği #fotoğraf #geldi #satın #aldığı #takımın #stadından #yaptığı #paylaşım #ortalığı #yıktı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın