Abone Ol:

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu üyelerinin başlattığı aşılama süreci, sağlık çalışanlarının ardından huzurevlerinde kalanlar ve çalışanlarla devam ediyor. Bakanlık il il Koronavirüs aşı sayılarını da yayınladı. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun koronavirüs aşı sayıları ve aşı haritası burada. Peki, Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? 6 Ekim Çarşamba günlük aşı ve günlük doz sayıları nelerdir?
Hangi ilde kaç kişi aşı oldu? İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa aşı sayıları ve aşı haritası! 6 Ekim günlük a...

Ülkemizde 14 Ocak’ta başlayan aşılama uygulaması, ‘COVID-19 Aşısı Bilgilendirme Platformu’ üzerinden anbean takip edilebiliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun’da kaç koronavirüs aşısı yapıldı. Hangi ilde ne kadar aşı yapıldı? 6 Ekim Çarşamba, günlük aşı ve günlük doz sayıları nelerdir? Aşılamada son durum nedir? İşte detaylar haberimizde… HANGİ İLDE NE KADAR AŞI YAPILDI? Aşılama sürecinin tüm ayrıntıları ise vatandaşlar tarafından covid19asi.saglik.gov.tr adresinden takip edilebiliyor. Anbean aşılanan kişi sayısının güncellendiği sitede şu ana kadar 111.357.569 kişinin aşı olduğu bilgisi yer alıyor. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberdas.Com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.GÜNCEL VERİLER İÇİN TIKLAYINIZ! 1. DOZ AŞI YAPILAN KİŞİ SAYISI 1. Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 54.276.185 Haberdas.Com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz. 2. DOZ AŞI YAPILAN KİŞİ SAYISI 2. Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 45.617.420 3. DOZ AŞI YAPILAN KİŞİ SAYISI 3. Doz Uygulanan Kişi Sayısı: 10.586.681 HANGİ İLDE NE KADAR AŞI YAPILDI? ‘COVID-19 Aşısı Bilgilendirme Platformu” üzerinde ayrıca aşılama haritası da bulunuyor. Türkiye’deki tüm illerin yer aldığı haritada, nerede ne kadar aşı yapıldığı bilgisi görülebiliyor. İllere göre aşı dağılımı 10 dakikada bir güncelleniyor. İSTANBUL’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI % 68.7 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. ANKARA’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI? %74.7 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. İZMİR’DE KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI? % 77.0 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. BURSA’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI? %71.4 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. Haberdas.Com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz. ADANA’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI? %71.0 oranında koronavirüs aşısı yapıldı. SAMSUN’DA KAÇ ADET KORONAVİRÜS AŞISI YAPILDI? %73.5 adet koronavirüs aşısı yapıldı. Haberdas.Com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.5 Ekim tarihine ait bilgilerdir.

#Korona #Gündem #hangi #ilde #kaç #kişi #aşı #oldu #istanbul #ankara #izmir #bursa #aşı #sayıları #aşı #haritası #6ekim #günlük #aşı #doz #sayıları

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın