Abone Ol:

ABD’de kiralık ev bakmakla meşgul olan ve orada 3 ay geçirmeyi planlayan Hande Erçel ve Kerem Bürsin çiftinin planları değişti. İspanya’da düzenlenecek moda şovundan davet alan Bürsin, bu nedenle ABD seyahatini başka bir zamana ertelemek durumunda kaldı. Planlarının bozulmasından dolayı ünlü çift, bir süre ayrı kalacak.
Hande Erçel ile Kerem Bürsin ayrı düşecek! Gelen teklif ABD planlarını bozdu

Geçtiğimiz aylarda Amerika’da eğitim almak istediğini söyleyen 27 yaşındaki oyuncu Hande Erçel’e meslektaşı ve sevgilisi Kerem Bürsin eşlik edecekti ancak son anda ikilinin planları bozuldu. ABD’deki ailesini ziyaret etme hazırlığı yapan Bürsin, İspanya’da düzenlenecek moda şovundan davet gelince yeni bir seyahat planı yaptı. İSPANYA’DAN GELEN DAVET HER ŞEYİ DEĞİŞTİRDİ Kanarya Adaları’nın en büyüğü olan Gran Canaria’nın turizm imajını güçlendirmek için düzenlenen Gran Canaria Sweem Week mayo defilesine Kerem Bürsin katılacak. 21-24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik nedeniyle ünlü aktör, ABD planını başka zamana ertelemek zorunda kaldı. BİR SÜRE AYRI KALACAKLAR 25 Kasım’da gitmeyi planladıkları Amerika’da kiralık ev bakmakla meşgul olan çift, orada toplam 3 ay kalmayı planlıyorlardı. Planlarının bozulması nedeniyle Hande Erçel, kısa süreliğine de olsa sevgilisinden bir süre ayrı kalacak. EN BÜYÜK KORKULARI NAZAR Uzun süredir aşk yaşayan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in en büyük korkusu da belli olmuştu. Çift, nazardan çok korkuyor. İkili, nazar boncuklu bilekliklerini bir an olsun bile çıkarmıyor.

#TamGemiŞokDenemeleri #KanaryaAdaları #KeremBürsin #HandeErçel #Magazin #hande #erçel #kerem #bürsin #ayrı #düşecek #gelen #teklif #abd #planlarını #bozdu

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın