Abone Ol:

Usta oyuncu Oya Oydoğan’ın oğlu olan Gurur Aydoğan’ın hayatı merak edildi. 8 Kasım 1988 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Latif Demirbağ’dır. Peki, Gurur Aydoğan kimdir? Gurur Aydoğan kimin oğlu, kaç yaşında? Gurur Aydoğan nereli? Gurur Aydoğan hayatı ve biyografisi nedir?
Gurur Aydoğan kimdir? Gurur Aydoğan kimin oğlu, kaç yaşında? Gurur Aydoğan nereli, biyografisi!

Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra sektöre ilk olarak yapım tarafında başladı. Çeşitli projelerde yer alan Gurur Aydoğan oyunculuk çalışmalarına Craft Oyunculuk Atölyesi’nde başladı. Peki, Gurur Aydoğan kimdir? Gurur Aydoğan kimin oğlu, kaç yaşında? Gurur Aydoğan nereli? Gurur Aydoğan hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde… GURUR AYDOĞAN KİMDİR? Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, 8 Kasım 1988 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Latif Demirbağ’dır.Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra sektöre ilk olarak yapım tarafında başladı. Çeşitli projelerde yer alan Gurur Aydoğan oyunculuk çalışmalarına Craft Oyunculuk Atölyesi’nde başladı. 2 yıllık eğitim süreci boyunca; İpek Bilgin, Bahar Kerimoğlu, Deniz Erdem, Çağ Çalışkur, Tuğrul Tülek, Can Kılcıoğlu’ndan temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve ileri oyunculuk eğitimleri aldı. Eric Morris Methodu üzerine çalıştı. Eş zamanlı olarak 35 Buçuk Sanat Evi’nde de; Vahide Perçin, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan, Ersin Umulu gibi isimlerden temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldı.Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Fox Tv’de yayınlanan yapımcılığını Avşar Film in yaptığı ‘Not Defteri’ adlı dizide başladı.2015 yılında ‘Sen Benimsin’ adlı dizide Hakan Karakteri’ni canlandırdı. Son olarak 2016 yılında ise Kanal D de yayınlanan ‘Kanıt: Ateş Üstünde’ adlı dizide Ömer Karakteri’ni canlandırdı. 2018 yılında vizyona giren Hürkuş: Göklerdeki Kahraman filminde de rol aldı.

#OyaAydoğan #Gündem #gurur #aydoğan #kimdir #gurur #aydoğan #kimin #oğlu #kaç #yaşında #gurur #aydoğan #nereli #biyografisi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın