Abone Ol:

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan 8 maçta Sarı-Kırmızılılar hiç mağlubiyet almadı. Başkan Ali Koç, Galatasaray’a karşı galibiyet göremedi. Takımda Galatasaray zaferi yaşayan bir futbolcunun olmaması da dikkat çekti. Fenerbahçe, Başkan Ali Koç’un talimatıyla tersine dönen seriyi düzeltmek için Samandıra’ya kapandı.
Galatasaray galibiyeti görmeyen Ali Koç'tan talimat! Fenerbahçe topyekün Samandıra'ya kapandı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün başında futbolda henüz Galatasaray’a karşı galibiyet sevinci yaşayamadı. 2 YENİLGİ 8 karşılaşmada Galatasaray mağlubiyet yüzü görmedi. Bu maçların 2’sini Aslan kazandı, 6 karşılaşma berabere sonuçlandı. Cim-Bom’un stadında oynanan son 4 maç berabere bitti. Bu maçların 3’ünde ise hiç gol sesi çıkmadı. PEREİRA DA GÖREMEDİ Fenerbahçe, Galatasaray’a karşı 1668 gündür galibiyet hasreti yaşıyor. 2015-16’da Fenerbahçe’yi çalıştıran Vitor Pereira’nın da derbi zaferi yok. Kadroda Galatasaray’a karşı galibiyet göremeyen bir futbolcunun olmaması da dikkat çekti. SAMANDIRA’DA MESAİ Fenerbahçe, bu derbiyi çok önemsiyor. Samandıra’da yoğun mesai var. Son 2 yıldır Kadıköy’de alınan yenilgiler, serinin Galatasaray’a geçmesi, yönetimin canını sıktı. Ali Koç’un kurmayları Samandıra’daki çalışmaları yakından takip ediyor.

#Galatasaray #Fenerbahçe #AliKoç #Spor #galatasaray #galibiyeti #görmeyen #ali #koç #talimat #fenerbahçe #topyekün #samandıra #kapandı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın