Abone Ol:

Galatasaray’da bu sezon forma giydiği maçlarda ortaya koyduğu performansla taraftarlar tarafından eleştiri oklarının hedefi olan Ryan Babel, takımdan ayrılacağının sinyalini verdi. Deneyimli futbolcu yaptığı açıklamada, "Avrupa’da oynayabileceğim bir takım bulursam düşünürüm" diyen Ryan Babel, "Ben açık fikirliyim. MLS de ilgileneceğim bir lig olabilir" ifadelerini kullandı.
Galatasaray'da Babel ayrılığın fitilini ateşledi! Oynamak istediği ligi bile açıkça dile getirdi

Ara transfer dönemi yaklaşırken Galatasaray’da çalışmalar başladı. Sarı-kırmızılılarda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Ryan Babel, oynamak istediği ligi açık açık söyledi. "AVRUPA’DA HALA OYNAYABİLECEK BİR TAKIM OLURSA BUNU KESİNLİKLE DÜŞÜNÜRÜM" Sabah’ın İngiliz basınından aktardığı habere göre; Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hollandalı yıldız, kariyer planlarını anlattı. Ayrılığa yeşil ışık yakan Babel, "Ben açık fikirli biriyim. MLS belki ilgileneceğim bir lig olabilir. Avrupa’da hala oynayabilecek bir takım olursa bunu kesinlikle düşünürüm" ifadelerini kullandı.

#Galatasaray #RyanBabel #Spor #galatasaray #babel #ayrılığın #fitilini #ateşledi #oynamak #istediği #ligi #bile #açıkça #dile #getirdi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın