Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya kent meydanında dinledikleri sokak müzisyeninin para çantasına 100’er lira bıraktı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Antalya’da kent meydanında dinlediği sokak müzisyeninin para çantasına 100 lira bıraktı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın ve Kemal Çelik, Antalya’da Cumhuriyet Meydanı’nı gezdi.

ÇİNLİ TURİSTLERLE SOHBET

Meydanda aileler ve çocuklarla sohbet eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, çocuklara hediye dağıttı. Oktay, Çin Halk Cumhuriyeti’nden gelen turistlerle İngilizce sohbet ederken, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu turistlerle Çince selamlaştı.

İLGİYLE DİNLEDİ

Oktay ve beraberindekiler Cumhuriyet Meydanı’nda gitarıyla şarkı söyleyen bir sokak müzisyenini de büyük bir ilgiyle dinledi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Antalya Valisi Karaloğlu, sokak müzisyeninin gitar çantasına 100’er lira bıraktı. Tophane’de vatandaşlarla sohbet eden Oktay ve beraberindekilere vatandaşlar ilgi gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here