Abone Ol:

Fenerbahçe Kulübü, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 83. yıl dönümünde Dolmabahçe Sarayı’nın açıklarında gerçekleştirdiği törenle andı. Törene Başkan Ali Koç ve yönetimi, sporcular, teknik ekipler, üyeler ve kulüp çalışanları katıldı.
Fenerbahçe, Başkan Ali Koç önderliğinde 10 Kasım Vapuru'yla Dolmabahçe'ye gitti

10 Kasım Vapuru’yla ikinci kez organize eden anma törenine; Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Yönetim Kurulu Üyeleri, sporcular ve teknik ekipler, üyeler, FBÇGK üyeleri ve kulüp çalışanları katıldı.DOLMBAHÇE’YE HAREKETFenerbahçe bayrakları ve Atatürk portresiyle donatılan vapur Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe Sarayı’na doğru hareket etti. Saat 9’u 5 geçe siren sesleri eşliğinde Dolmabahçe Sarayı’nda Atatürk için saygı duruşunda bulunuldu ve ardından beyaz karanfiller suya bırakıldı. SEVDİĞİ ŞARKILAR SESLENDİRİLDİSözcü’nün aktardığı habere göre; Atatürk’ün sevdiği şarkılar dönüş yolunda canlı olarak seslendirildi.

#10KasımAtatürk’üanmagünü #MustafaKemalAtatürk #Fenerbahçe #AliKoç #Spor #fenerbahçe #başkan #ali #koç #önderliğinde #10kasım #vapuru #dolmabahçe #gitti

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın