Abone Ol:

Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi ligi maçlarının yayın haklarını 3 yıl süreyle satın alan Exxen, futbolseverlerin yakın takibinde. Exxen ücretsiz nasıl izlenir? Exxen’de spor paketi fiyatı ne kadar? Exxen spor paketi üyeliği nasıl yapılır? Exxen’e nasıl üye olunur? gibi sorular internette sıkça aratılıyor.
Exxen spor paketi ücreti ne kadar? Exxen spor paketi üyeliği nasıl yapılır?

Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi ve Konferans Ligi heyecanı Exxen’de yaşanıyor. Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçları 2021-2024 yılları arasında Exxen’de yayınlanacak. Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcilerimiz Beşiktaş ve UEFA Avrupa Ligi’ndeki temsilcilerimiz Galatasaray ile Fenerbahçe mücadelelerini sürdürüyor. Taraftarlar, takımların maçlarını izlemek için Exxen ücretsiz nasıl izlenir? Exxen’de spor paketi fiyatı ne kadar? Exxen’e nasıl üye olunur? gibi sorulara yanıt arıyor. EXXEN SPOR PAKETİ ÜCRETİ NE KADAR? Exxen’de UEFA Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi veKonferans Ligi maçlarını kapsayan spor paketi ücreti ek pakete ilave olarak 24,90 TL.Exxen + aylık spor paketi ücreti reklamlı olarak 34,80 TLExxen + aylık spor paketi ücreti reklamsız olarak 44,80 TLExxen taahhütsüz caymalı aylık paket ise 59,80 TLEXXEN’E NASIL ÜYE OLUNUR?Exxen’e üye olmak için internet sitesine girmeniz gerekiyor. Kimlik bilgileriyle Exxen’e üye olunabiliyor. Ücretsiz deneme sürümü Exxen’e yeni üyeliklerde geçerlidir.

#UefaAvrupaLigi #Galatasaray #Fenerbahçe #Beşiktaş #Exxen #Gündem #exxen #spor #paketi #ücreti #ne #kadar #exxen #spor #paketi #üyeliği #nasıl #yapılır

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın