Geçtiğimiz sene nişanlanan dünyaca ünlü modacı Marc Jacobs, erkek arkadaşı Char Defrancesco ile New York’ta dünya evine girdi.

Birkaç sezondur yaratıcı defile konseptleriyle New York Moda Haftası’nda adından söz ettiren Marc Jacobs’ın özel hayatı da kariyeri gibi zirvede ilerliyor.

55 yaşındaki tasarımcı Marc Jacobs bir süre önce nişanlandığı, 38 yaşındaki model Char Defrancesco ile önceki akşam New York’ta görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE EVLENDİLER

Yakın dostlarının katıldığı bir düğünle evlenen çift, düğün pastasını da birlikte keserek yedi. Çiftin düğününe katılan arkadaşları o anları sosyal medya hesaplarından yayınladı.

EVLİLİK TEKLİFİ ETMİŞTİ

Marc Jacobs, geçtiğimiz sene bir restoranda sevgilisine önce bir dans gösterisi izletip sonra da önünde diz çökerek evlilik teklifi etmişti.

CHAR DEFRANCESCO KİMDİR?

İsviçre doğumlu olan Char Defrancesco, aslen İtalyan. Hayatının büyük bir bölümünü New York ve Los Angeles’ta geçirmiş. Bir dönem modellik ve oyunculuk yapan Defrancesco’nun kendi adını taşıyan bir koku markası var. Özellikle kokulu mumlarıysa yükselişte.

MARC JACOBS KİMDİR?

New York doğumlu Amerikalı moda tasarımcısı Marc Jacobs 9 Nisan 1963 yılında doğdu. Çok küçük yaşlarında babası Wiilliams Morris’i kaybeden tasarımcı babaannesinin yanına taşındı ve gençlik yıllarını New York’ta babaannesinin yanında geçirdi.

1984’de New York’un en iyi tasarım okullarından biri olan Parsons School of Design’dan iyi bir derece ile mezun 21 yaşında mezun oldu. Yine aynı sene 1984 yılında Perry Ellis Genç Tasarımcılar Ödülü’nü kazandı.

1992 yılında Perry Ellis için radikal bir “grunge” koleksiyon hazırlamış ancak başarılı bulunmayarak işten çıkarılmıştır. Sonrasında da kendi markasını çıkararak kendi yolundan gitmeye karar vermiştir.

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın