Abone Ol:

2022 Dünya Kupası G Grubu son maçında A Milli Takım, deplasmanda Karadağ’ı 2-1 mağlup etti. Grubunu 2. sırada bitiren Ay-Yıldızlı ekip, Katar vizesi için play-off turuna katılmaya kazandı. Millileri, play-off turunda ise zorlu rakipler bekliyor.
Dünya Kupası'na giden yol zorlu olacak! İşte A Milli Takım'ın play-off turundaki rakipleri

A Milli Takım, Cebelitarık ve Karadağ engellerini kayıp geçerek Norveç’in de puan kaybetmesiyle Katar’da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası bileti için play-off oynamaya hak kazandı. İTALYA VE PORTEKİZ GÜÇLÜ RAKİPLER OLARAK DİKKAT ÇEKİYOR Ay-Yıldızlı ekibi, play-off turunda ise zorlu rakipler bekliyor. Son Avrupa Şampiyonu İtalya ile Cristiano Ronaldo’lu Portekiz dikkat çeken güçlü ekipler.Play-off’larda yer alacak takımlar:PortekizİskoçyaİtalyaRusyaİsveçGallerTürkiyePolonyaMakedonyaFinlandiyaAvusturyaKuzey MakedonyaA Milli Takım’ın muhtemel rakipleri:PortekizİskoçyaİtalyaRusyaİsveçGaller PLAY-OFF MAÇLARI NE ZAMAN OYNANACAK? Dünya Kupası Play-Off kurası, 26 Kasım 2021 Cuma tarihinde saat 19.00’da gerçekleşecek. Eşleşmelerin 26 Kasım’daki kura çekimiyle belirleneceği play-off maçları 24-25 ve 28-29 Mart 2022 tarihlerinde oynanacak.

#AMilliFutbolTakımı #Portekiz #İtalya #Spor #dünya #kupası #giden #yol #zorlu #olacak #işte #a #milli #takım #play #off #turundaki #rakipleri

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın