Abone Ol:

Şanlıurfa’da, sokakta düzenlenen düğünde maganda tarafından ateşlenen av tüfeğinden çıkan saçmalar, düğündeki 4’ü kadın 11 kişiye isabet etti. Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan 11 kişi çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki düğünde bir kişinin elindeki tüfeğin kazara ateş alması sonucu, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 11 kişi hafif yaralandı.

MAGANDANIN AÇTIĞI ATEŞ 11 KİŞİNİN YARALANMASINA NEDEN OLDU

Olay, akşam saatlerinde Balkatan Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta düzenlenen düğüne katılan davetlilerden bazıları av tüfeği ve tabancalarla havaya ateş açtı. Bu sırada henüz kimliği bilinmeyen kişi tarafından havaya ateş açılması sonucu tüfekten çıkan saçmalar, alanda bulunan Mahmut Çiçek, Ahmet Akal, Sibel Akal, Süreyya Kırmızı, Hızal Kırmızı, Muhrip Akal, Mehmet Çiçek, Ahmet Tumbul, Yusuf Gezeyen, Mehmet Tumbul ve Esra Kırmızı’ya isabet etti.

YARALILARIN DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan 11 kişi, ihbar üzerine oley yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kentteki çeşitli hastanelere götürülerek tedaviye alındı. Acil servise alınan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Jandarma ise tüfeği ateşleyen kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın