Abone Ol:

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, katıldığı bir televizyon programında kendisine yöneltilen ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘beyaz sayfa açalım’ teklifi gelirse ne dersiniz’ sorusuna ‘Görüşürüm’ yanıtı verdi. Davutoğlu açıklamalarını, ‘Mevlana’nın talebesiyim ben, gel derim kimseye git demem’ sözleriyle sürdürdü.
Davutoğlu'ndan 'Erdoğan beyaz sayfa açalım derse yanıtınız ne olur' sorusuna çarpıcı cevap: Görüşürüm

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, TV5 ekranlarında Mustafa Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu Kulis Ankara programına konuk oldu. Bu programda hem partisinin gidişatı hem de Türkiye gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında gelen soruya da çarpıcı bir yanıt verdi. ‘BEYAZ SAYFA AÇALIM DERSE GÖRÜŞÜRÜM’ Davutoğlu ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘beyaz sayfa açalım’ teklifi gelirse ne dersiniz’ sorusuna, şu yanıtı verdi:Görüşürüm, Mevlana’nın talebesiyim ben, gel derim kimseye git demem. Görüşürüz herkesle ama iş birliği ilkesel bir konudur. İş birliği ve destek ayrı şey, ittifak ayrı şey. Getirsinler temiz siyaset ama ciddi şekilde. Devletteki ailelerin etkisini dışarı alsınlar, alkışlarız. Sonuna kadar destekleriz.

#CumhurbaşkanıErdoğan #GelecekPartisi #AhmetDavutoğlu #AKParti #Politika #davutoğlu #erdoğan #beyaz #sayfa #açalım #derse #yanıtınız #ne #olur #sorusuna #çarpıcı #cevap #görüşürüm

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın