Abone Ol:

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, ‘Silopi ilçe merkezinde çocuklarımızın spor yapabileceği alanlar, sahalar yok. Tarlada top koşturuyorlar. Devlet nerede?’ paylaşımına, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu cevap verdi. Kasapoğlu’nun fotoğraflarla birlikte yaptığı paylaşımında ‘Silopi ilçe merkezinde çocuklarımızın spor yapabileceği çok sayıda tesisimiz var Sayın Tanal. Üstelik tesislerimiz yetişkinlerin kullanımına da açık. Günün birinde yolunuz düşerse bekleriz.’ ifadeleri yer aldı.
CHP'li vekilin 'Silopi'de spor yapılabilecek alanlar yok' isyanına Bakan Mehmet Kasapoğlu'ndan manidar yanıt

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Silopi’de yeterli spor alanlarının bulunmadığını iddia etti. Tanal’ın twet’inde ‘Silopi ilçe merkezinde çocuklarımızın spor yapabileceği alanlar, sahalar yok. Tarlada top koşturuyorlar. Sosyal devlet nerede?’ ifadeleri yer aldı. BAKAN’DAN YANIT GECİKMEDİ Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ise bu paylaşıma Twitter’dan yanıt verdi. Kasapoğlu, paylaşımına ‘Silopi ilçe merkezinde çocuklarımızın spor yapabileceği çok sayıda tesisimiz var Sayın Tanal. Üstelik tesislerimiz yetişkinlerin kullanımına da açık. Günün birinde yolunuz düşerse bekleriz.’ yazarak bazı tesislerin fotoğraflarını yayınladı.

#MehmetKasapoğlu #MahmutTanal #Silopi #Spor #chp #vekilin #silopi #spor #yapılabilecek #alanlar #yok #isyanına #bakan #mehmet #kasapoğlu #manidar #yanıt

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın