Abone Ol:

Amerika Birleşik Devletleri’nde 27 yıl önce 3 kişiyi çekiçle öldüren Ernest Lee Johnson, bugün idam edildi. Johnson’un idam edilmeden önceki son isteği olan hamburger menüsü de yetkililer tarafından hazırlatıldı.
Çekiçle seri cinayetler işleyen katil, idamından önceki son yemeğinde hamburger istedi

Ernest Lee Johnson isimli adam, 1994 yılında Güney Karolina’nın Colombia kentinde işlediği soygun sırasında önüne çıkan üç mağaza çalışanı 46 yaşındaki Mary Bratcher, 57 yaşındaki Mable Scruggs ve 58 yaşındaki Fred Jones’u pençe çekiçle öldürdü. 27 YILDIR HAPİSTEYDİ 27 yıldan bu yana Bonne Terre’deki Missouri eyalet hapishanesinde cezasını çeken Ernest Lee Johnson’un idamına karar verildi. ABD’deki infazlardan önce bir gelenek haline gelen uygulama, Johnson için de yapıldı. Yetkililer, idam edilmeden önce Johnson’un son isteğini sordu. HAMBURGER MENÜSÜ İSTEDİ Johnson, bugüne kadar idam edilenlerin aksine dikkat çeken bir istekte bulundu. İdam mahkumu, ölmeden önce hamburger ve milkshake yemek istediğini söyledi. Johnson, son lokmalarını yuttuktan sonra ABD saatiyle 18.10’da idam edildi.

#AmerikaBirleşikDevletleri #İdamCezası #Yemek #Ölüm #Dünya #çekiçle #seri #cinayetler #işleyen #katil #idamından #önceki #son #yemeğinde #hamburger #istedi

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın