Abone Ol:

Survivor’da yarışan ünlü isimler arasında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmadan sonra dahi adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir markanın çekimi için kamera karşısına geçen Kalaycıoğlu’nun pozlarına beğeni yağdı.
Ceketin altına hiçbir şey giymeyen Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'ndan bomba pozlar

Survivor 2021’nin en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, yarışmanın ardından da gündemde kalmaya devam ediyor. Kalaycıoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafların yanı sıra bu sefer de kamera karşısında verdiği pozla olay yarattı. İMAJ TAZELEDİ ‘Survivor Panorama’ programının yorumcularından Gökhan Özdemir ile aşk yaşadığı iddia edilen Survivor Aleyna estetik olduktan sonra saçlarını sarıyı boyatıp kestirmiş ve imaj tazelemişti. Yarışmadan sonra işleri açılan Survivor Aleyna bir marka için pozlar verdi. SÜTYEN TERCİH ETMEDİ Sütyensiz tercih ettiği kıyafetlerle cesur pozlarını ve çekimlerden kamera arkasını paylaşan ünlü yarışmacıya beğeni yağdı. İşte o poz:

#AleynaKalaycıoğlu #Survivor #Magazin #ceketin #altına #hiçbir #şey #giymeyen #survivor #aleyna #kalaycıoğlu #bomba #pozlar

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın