Abone Ol:

2022 Dünya Kupası Elmeleri G Grubu son maçında A Milli Takım, deplasmanda Karadağ ile karşılaşacak. Play-off biletini büyük oranda cebine koyan Ay-Yıldızlı ekip, Hollanda-Norveç maçının sonucuna göre Katar’a direkt gitmeye de hak kazanabilir. Kritik maç öncesinde Burak Yılmaz, takımla toplantı yaptı. Kaptan takım arkadaşlarını uyarırken, "Hollanda-Norveç maçı da bizim için önemli ancak sadece kendi maçımıza odaklanmak zorundayız. Eğer biz kazanamazsak, diğer maçın da önemi kalmaz" dedi.
Burak Yılmaz, Karadağ maçı öncesi takım arkadaşlarını uyardı: Hollanda-Norveç maçını unutun

A Milli Takım’ın 2022 Dünya Kupası yolunda belki de en kritik maçına Karadağ karşısında çıkacak. Ay-Yıldızlı ekipte zorlu mücadele öncesinde kaptan Burak Yılmaz takım arkadaşlarına uyarılarda bulundu. "AKILLAR SADECE SAHADA OLMALI" Takvim’in haberine göre; yıldız futbolcunun, "Hollanda-Norveç maçı da bizim için önemli ancak sadece kendi maçımıza odaklanmak zorundayız. Eğer biz kazanamazsak, diğer maçın da önemi kalmaz. Akıllar sadece sahada olmalı. 90 dakika boyunca konsantrasyonumuzu kaybetmememiz gerekiyor " ifadesini kullandığı öğrenildi.

#AMilliFutbolTakımı #Hollanda #Norveç #Spor #burak #yılmaz #karadağ #maçı #öncesi #takım #arkadaşlarını #uyardı #hollanda #norveç #maçını #unutun

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın