Abone Ol:

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’yla ilgili hiç bilinmeyen bir detay gündem oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, Ilıcalı’nın yıllar önce Nurgül Yeşilçay’la birlikte rol aldığı filmin sahneleri yer aldı.
Bu detayı kimse bilmiyordu! Acun Ilıcalı, yıllar önce Nurgül Yeşilçay'la aynı filmde oynamış

Yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı, medya faaliyetlerinin dışında spor alanına ilgisiyle de biliniyor. Ancak Ilıcalı’nın daha önce bir filmde rol aldığı bilinmiyordu. Ilıcalı’nın yıllar önce Nurgül Yeşilçay’la aynı filmde oynadığı sahne, sosyal medyada gündem oldu. BAŞARIYLA ÜSTESİNDEN GELDİ Buna göre ünlü oyuncu yıllar önce Nurgül Yeşilçay ve Teoman gibi isimlerle birlikte Mumya Firarda adlı filmde oynadı. O dönem, bu kadar fazla tanınmayan Ilıcalı’nın sahnelerin üstesinden başarıyla geldiği belirtildi. YILLAR SONRA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ Ünlü televizyoncu Ilıcalı, Acun Medya’yı kurduktan sonra ‘Fear Factor’, ‘Var mısın Yok musun?’, ‘Survivor Türkiye’, ‘Yoksa Rüya mı?’, ‘Söyle Söyleyebilirsen’, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘O Ses Türkiye’ gibi reyting rekorları kıran ve birbirinden farklı içeriklere sahip programlarla adından söz ettiriyordu.

#NurgülYeşilçay #SosyalMedya #AcunIlıcalı #Magazin #bu #detayı #kimse #bilmiyordu #acun #ılıcalı #yıllar #önce #nurgül #yeşilçay #aynı #filmde #oynamış

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın