Abone Ol:

Beşiktaş ve Trabzonspor, Türkiye Süper Ligi 12. hafta maçında karşı karşıya gelecek. Futbol severler, dev karşılaşmayla ilgili detayları merak ediyor. Beşiktaş ve Trabzonspor maçı hangi kanalda? Beşiktaş – Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta? Beşiktaş – Trabzonspor maçını kim yönetecek? karşılaşmayla ilgili tüm detaylar haberimizde.
Beşiktaş - Trabzonspor maçını kim yönetecek? Beşiktaş - Trabzonspor maçı ne zaman?

Beşiktaş-Trabzonspor maçı için çok az bir süre kaldı. Beşiktaş, Trabzonspor ile Türkiye Süper Ligi 12. haftasında karşılaşacak. Futbolseverler, Beşiktaş ve Trabzonspor maçı hangi kanalda? Beşiktaş – Trabzonspor maçı ne zaman, saat kaçta? Beşiktaş – Trabzonspor maçını kim yönetecek? merak ediyor. Süper Lig’in 12. haftasında 6 Kasım Cumartesi ve 7 Kasım Pazar günü oynanacak maçları yönetecek hakemler belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre 6 Kasım Cumartesi günü Vodafone Park’ta oynanacak olan Beşiktaş – Trabzonspor müsabakasında hakem Erkan Özdamar görev alacak. Özdamar’ın yardımcılıklarını İbrahim Çağlar Uyarcan ile Erdinç Sezertam yapacak. Maçta dördüncü hakem ise Alper Ulusoy olacak. BEŞİKTAŞ – TRABZONSPOR MAÇINI KİM YÖNETECEK? Süper Lig’in 12. haftasında Vodafone Park’ta oynanacak olan Beşiktaş-Trazonspor müsabakasında hakem Erkan Özdamar düdük çalacak. BEŞİKTAŞ – TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA? Beşiktaş-Trabzonspor maçı 6 Kasım Cumartesi günü saat 19: 00’da Vodafone Park Stadyumu’nda oynanacak.Karşılaşma Bein Sports 1 kanalı üzerinden şifreli olarak canlı yayınlanacak.

#VodafonePark #Trabzonspor #Beşiktaş #Futbol #Gündem #beşiktaş #trabzonspor #maçını #kim #yönetecek #beşiktaş #trabzonspor #maçı #ne #zaman

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın