Abone Ol:

Eşinden olaylı bir şekilde boşanan Berdan Mardini ile aşk yaşamaya başlayan şarkıcı Morane Taraku, Nişantaşı’nda görüntülendi. Kendisinden 15 yaş büyük Mardini hakkındaki soruları cevapsız bırakan şarkıcı, 200 bin TL değerindeki ATV’siyle uzaklaştı.
Berdan Mardini ile aşk yaşayan Morane Taraku, ilişkisi hakkındaki soruları cevapsız bıraktı

İki çocuğunun annesi Fatoş Yelliler tarafından ihanete uğradığı için evliliğini olaylı bir şekilde bitiren 43 yaşındaki Berdan Mardini, 28 yaşındaki R&B şarkıcısı Morena Taraku ile aşk yaşamaya başladı. Özel hayatıyla adından söz ettiren Taraku ise Nişantaşı’nda görüntülendi. ARKADAŞLIKLARI AŞKA DÖNÜŞTÜ Aynı sitede oturan Berdan Mardini ve Morane Taraku arasındaki arkadaşlık aşka dönüştü. Hatta Taraku geçtiğimiz hafta yeni yaşını kutlayan Mardini için özel bir organizasyon yapmıştı. İlişkisi hakkında yakın çevresine konuşan Mardini, "Morena’da aşk duygusunu gerçek anlamda yaşadım. Onunlayken çok mutluyum, hayatı tekrardan onunla buldum" dediği ileri sürüldü. SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI Günlerdir özel hayatıyla gündemden düşmeyen genç şarkıcı Morane Taraku, önceki gün Nişantaşı bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülendi. Alışverişini yaptıktan sonra objektiflere takılan Taraku, Berdan Mardini’yle ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Hiçbir açıklama yapmayan şarkıcı, yaklaşık 200 bin TL değerindeki ATV’sine binerek gözden kayboldu.

#BerdanMardini #Magazin #berdan #mardini #aşk #yaşayan #morane #taraku #ilişkisi #hakkındaki #soruları #cevapsız #bıraktı

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın