Abone Ol:

Koronavirüse yakalanan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün aşı olmadığı ortaya çıktı. Maske de takmadığı öğrenilen Asiltürk’ün ‘Koronavirüsü önlemede yeterli olmayacağını düşünüyorum’ demiş.
Aşı olmadığı ortaya çıkan Oğuzhan Asiltürk, maskenin virüsten koruduğuna da inanmıyormuş

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk, İstanbul’da zatürreye bağlı nefes darlığı şikayetiyle rahatsızlanarak Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alındı. AŞI YAPTIRMADI, MASKE DE TAKMIYORDU Durumu ciddiyetini koruyan Oğuzhan Asiltürk’le ilgili Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Yazısında Kıbrıs gezisine katılmak üzere geldiği Esenboğa’daki şeref salonunda karşılaştığı Oğuzhan Asiltürk’le sohbet ettiğini belirten Selvi, ‘Sohbet ederken maske takmadığı dikkatimi çekmişti. ‘Maske takmıyor musunuz?’ diye sorduğumda, ‘Maske takmıyorum’ demiş, benim şaşırdığımı görünce de maskenin koronavirüsü önlemede yeterli olmayacağını savunmuştu. Oğuzhan Asiltürk’ün, koronavirüse yakalandığını duyunca bunu hatırladım. O zamanki notlarıma baktım. Aşı olduğunu yazmışım ama hastaneye kaldırıldıktan sonra yakın çevresiyle konuştum, aşı olmadığını söylediler. Ben de ikilemde kaldım’ ifadelerini kullandı. KALEME ALDIĞI YAZI DİKKAT ÇEKMİŞTİ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la sık sık görüşen ve son olarak da KKTC ziyaretine katılan isimlerden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Millî Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, geçtiğimiz günlerde Milli Gazete’de partilere yönelik dikkat çeken bir yazı kaleme almıştı. ‘Milli Görüş liderliği’ konusuna değinen Asiltürk, ‘Millî Görüş toplumunun hizmetini yüklenme görevi, Erbakan Hoca’mızdan sonra bana, teklif edildiğinde, bu görevi bir şartla kabul edeceğimi söyledim: ‘Sizden inançlarımıza uygun bir şey yapmanızı istersem, itaat edeceğinize söz veriyor musunuz’, dedim. Bu talebime yanıt olarak, o toplantıya katılanların tamamı ‘evet, sen bizden zâten yapmak zorunda olduğumuz şeyi istiyorsun, kabul ediyoruz’ dediler’ ifadelerini kullandı.

#OğuzhanAsiltürk #Politika #aşı #olmadığı #ortaya #çıkan #oğuzhan #asiltürk #maskenin #virüsten #koruduğuna #inanmıyormuş

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın