Abone Ol:

Trabzon’da bir arkadaşıyla suç ortaklığı yapan genç, anne babasını silahla gasbetti. 4 çeyrek altın, 2 küpe ile 17 bin 900 TL’yi çalan ikili Erzurum’da yakalanarak gözaltına alındı.

Trabzon’da Sabri Ç., bir arkadaşıyla birlikte anne babasını, silahla gasp etti. İki suç ortağı olayın ardından kaçtıkları Erzurum’da yakalandı.

ARKADAŞIYLA BİRLİKTEANNE-BABASINI GASP ETTİ

Olay, 21 Aralık’ta saat 02.30 sıralarında Trabzon’un Beşikdüzü ilçesi Beşikdağ Mahallesi Alt Bulanasa Mevkii’deki bir evde meydana geldi. Sabri Ç., aynı yaştaki arkadaşı Oğuzhan K.’yı da alıp ailesiyle birlikte yaşadığı eve gitti. İçeri giren 2 arkadaş silahla, Sabri Ç.’nin anne babasını gasp etti. 4 çeyrek altın, 2 küpe ile 17 bin 900 TL’yi alan ikili Erzurum’a kaçtı.

EVE DÜZENLENEN OPERASYONLARDA YAKALANDILAR

Erzurum İl Emniyet Müdürülüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, iki arkadaşın Yeğenağa Mahallesi Yeğenağa Cami Sokak’ta bulunan bir bekar evinde kaldıklarını tespit etti. Eve düzenlenen operasyonla Sabri Ç. ve suç ortağı yakalandı

ZİYNET EŞYALARI VE PARALAR BULUNDU

Sabri Ç., ailesinden gasp ettikleri para ve altınları bekar evinin alt katında, kullanılmayan mobilyaların konulduğu bölmede sakladığını söyledi.Bunun üzerine ziynet eşyaları ve para da bulundu.

GÖZALTINA ALINAN ZANLILAR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLDİ

Gözaltına alınan Sabri Ç. ve Oğuzhan K., Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın