Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve oyuncu nişanlısı Amine Gülşe’yi kabul etti. Çift, yazın gerçekleşecek nikah törenleri için Erdoğan’a davetiye verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve nişanlısı Amine Gülşe’yi kabul etti. Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda kabul ettiği Özil ve nişanlısı Amine Gülşe ile bir süre görüştü.

NİKAH DAVETİYESİ VERDİ

Erdoğan, Atatürk Havalimanı’nda kabul ettiği Özil ve nişanlısı Amine Gülşe ile ayaküstü sohbet edip, İngiltere’deki yaşamları hakkında bilgi aldı. Sohbetin bitiminde Mesut Özil ile Amine Gülşe, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a düğün davetiyelerini takdim ederek, Erdoğan’dan nikah şahitleri olmasını istediler.

SALDIRIYI KINADILAR

İngiliz ekibi Arsenal’da forma giyen Mesut Özil, Yeni Zelanda’da iki camiye düzenlenen terör saldırısını kınadı. Yeni Zelanda’nın Christchurch kentinde cuma namazı esnasında on dakika arayla 2 camiye terörist saldırı düzelendi. Mesut Özil, 49 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıyı kınadı.

“OLAYDAN ETKİLENEN AİLELERE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM”

Türk asıllı Alman futbolcu Özil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeni Zelanda’da olanlar çok üzücü. Christchurch’te yaşayanlara ve olaylardan etkilenenlerin ailelerine sevgilerimi gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

Mesut Özil, Amine Gülşe ile Hayranı Olduğu Diriliş Ertuğrul’un Setini Ziyaret Etti

Mesut Özil'den Payitaht Abdülhamid Mesajı: Biz Türkler Tarihine Aç Bir ToplumuzMesut Özil’den Payitaht Abdülhamid Mesajı: Biz Türkler Tarihine Aç Bir Toplumuz

Arsenal'ın Yıldız Futbolcusu Mesut Özil, Amine Gülşe'nin Gelinliği İçin 520 Bin TL ÖdeyecekArsenal’ın Yıldız Futbolcusu Mesut Özil, Amine Gülşe’nin Gelinliği İçin 520 Bin TL Ödeyecek

Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin Düğün Tarihi Belli OlduMesut Özil ve Amine Gülşe’nin Düğün Tarihi Belli Oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here