Abone Ol:

Altın yatırımcılarının gözü, piyasalarda. İnişli çıkışlı günlerden geçen altın sürekli rakam değiştiriyor. Peki Altın ne kadar oldu? Altında son durum ne? Çeyrek altın ne kadar? soruları vatandaşların yakından takip ettiği bir konu. Altın fiyatlarındaki son fiyatlar haberimizde.
Altın ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum ne?

Dün altının ons fiyatındaki yükselişe paralel değer kazanan altının gram fiyatı, günü önceki kapanışın yüzde 0,2 üzerinde 567,6 liradan tamamladı. Altının gram fiyatı, yeni güne de yükselişle başlamasının ardından, saat 10.50 itibarıyla önceki kapanışın yüzde 0,3 üzerinde 569 liradan işlem görüyor. ALTIN NE KADAR OLDU? ÇEYREK ALTIN NE KADAR? Dün 571 lirayla rekor kıran altının gram fiyatı, yeni günde 569 lira seviyesinden işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 933 lira, cumhuriyet altını da 3.807 liradan satılıyor. ONS ALTINDA 1.830 DOLAR DİRENÇ KONUMUNDA Analistler, ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell ile Avrupa ve İngiltere Merkez Bankası yetkililerinin bugün yapacağı açıklamaların altın fiyatlarında oynaklığı artırabileceğini belirterek, bugün ons fiyatındaki düşüşe karşın dolar kurundaki yükselişin yurt içinde altın fiyatlarının artmasına sebep olduğunu kaydetti. Bugünün veri gündeminde ABD’de Üretici Fiyat Endeksi (ÜFE) ile Almanya’da ZEW beklenti endekslerinin öne çıktığını ifade eden analistler, teknik açıdan altının ons fiyatında 1.810 ve 1.790 seviyelerinin destek, 1.830 doların direnç konumunda olduğunu söyledi.

#AltınFiyatları #ÇeyrekAltın #Altın #Gündem #altın #ne #kadar #oldu #çeyrek #altın #ne #kadar #altın #fiyatlarında #son #durum #ne

Abone Ol:
Abone Ol

Yorumlarınızala Sitemize Değer Katın